تبلیغات
میعادگاه عاشقان - شهید حاج حسین میررضی


شهادت هنر مردان خداست نه طفلانی که مشغول بازی کودکانه دنیایند.

درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

شهید حاج حسین میررضی

نوشته شده توسط:محمد رحیمی
چهارشنبه 13 مهر 1390-09:39 ب.ظ

 

در سال 1365 عازم سفر معنوی حج می گردد. و این سفر آنچنان ملكوتی و سازنده و تاثیر گذار بر روح و روان او می گردد كه او را برای عروجی خونین محیا می كند و سرود وصل جانان را در گوش جانش زمزمه می نماید. میثاق خویس را با خدا تجدید می كند تا از انتظار جا نفرسا در آید و خیل یاران سفر كرده اش در عرش بپیوندد . تعالی روح او و تاثیر سفر پر بركت حج بر روح بلندش بر همگان روشن بود. از آن پس با دعای عرفه اش می گرید و سجاده زیبای نیایش و نمازش معطر به اشك دیده گانش می گردد.

     زمانی كه شهید حاج سید حسین میر رضی از سفر حج بازگشتند تغییرا اساسی و اصولی از نظر روحی و معنوی در گفتار و رفتارش ایجاد شده بود كه من او را اولین حاجی از حج برگشته این چنین متغییروحی و معنوی می دیدم.

     هرچه به عملیات نزدیكتر می شود بر اطمینان و آرامش نفسش افزوده می گردد و با آرامش ملكوتی قرآن می خواند یكی از همرزمانش در عملیات كربلای 5 حالات روحی و معنوی وی در آخرین روز حیاتش در میدان جهاد را این گونه وصف می نماید:

     چهره اش آنمچنان ملكوتی شده بود كه خدا را شاهد می گیرم به دنبالش بودم تا فقط تماشایش كنم ، چهره اش آنچنان نورانی شده بود كه شهادت را در آن می توانستم ببینم و نجوا و حركاتش آنچنان بود كه گویی بر عالم خاك نیست كه قدم می گذارد.

همرزم شهیدتاریخ آخرین ویرایش:جمعه 18 آذر 1390 04:09 ب.ظ