تبلیغات
میعادگاه عاشقان - رؤیای صادقانه


شهادت هنر مردان خداست نه طفلانی که مشغول بازی کودکانه دنیایند.

درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

رؤیای صادقانه

نوشته شده توسط:محمد رحیمی
دوشنبه 21 آذر 1390-09:54 ب.ظ

شهید سلمان ایزدیار

ایشان برای مرخصی به منزل آمده بودند، در حالی كه از شادی در پوست خود نمی گنجیدند وقتی علت خوشحالی شان را جویا شدیم با وجد فراوان فرمودند:«چند شب پیش در خواب دیدم می گفتند امام زمان (عج)در طبقه دوم این ساختمان است. وقتی داخل ساختمان شدم تا به طبقه دوم بروم و امام زمانم را ببینم دیدم كه امام خمینی در طبقه اول ساختمان نشسته و قرآن می خواند. با ورود من به ساختمان ...

چند ماه قبل از شهادت و عروج شهید سلمان ایزدیار، ایشان برای مرخصی به منزل آمده بودند، در حالی كه از شادی در پوست خود نمی گنجیدند وقتی علت خوشحالی شان را جویا شدیم با وجد فراوان فرمودند:«چند شب پیش در خواب دیدم می گفتند امام زمان در طبقه دوم این ساختمان است. وقتی داخل ساختمان شدم تا به طبقه دوم بروم و امام زمانم را ببینم دیدم كه امام خمینی در طبقه اول ساختمان نشسته و قرآن می خواند. با ورود من به ساختمان امام از جا بلند شدند و قرآن را جمع كردند و سپس مرا در آغوش گرفته و با قیافه ای مهربان مرا نگاه كردند. از این امر و این عملِ امام خجالت كشیدم و تصمیم به بازگشت گرفتم تا امام راحت باشند به همین جهت با امام روبوسی كرده و بعد از خداحافظی بیرون آمدم. دوباره خود را در ساختمان بزرگی دیدم كه مانند سالن غذا خوری بود و در این حال امام را دیدم كه به میان جمع آمدند و نشستند. در حالی كه مردم دور ایشان جمع شده بودند. سپس یكی از اقواممان شروع به خواندن نوحه كرد و من در این حال از خواب بیدار شدم.

 وقتی از خواب بیدار شدم نتیجه گرفتم كه واقعاً:

«بی عشق خمینی نتوان عاشق مهدی شد».

     البته ما عاشق امام هستیم ولی من در خواب به فكر امام زمان بودم كه گفتند در طبقه دوم هستند و عجله كردم كه به ایشان برسم ولی بی عشق خمینی نتوان عاشق مهدی شد.

     لازم به ذكر است كه شهید به قدری از دیدن این خواب خوشحال بودند و تحت تاثیر قرار گرفته بودند كه با شادی می گفتند من می دانم كه این خواب مژده شهادت است برای من و سرانجام نیز به این آرزوی بزرگ خویش رسیدند و پروازی عاشقانه به سوی معبود خویش نمودند.این خاطره توسط خود شهید در دفترچه خاطراتشان نیز ثبت شده است.

 

تعبیر خواب شهیدسلمان:

حضرت امام خمینی را در خواب دیدم در ساختمان دو طبقه داخل سالن سر راه پله ای كه به طبقه دوم می رفت ایستاده بودند و تعداد زیادی از رزمنده ها داخل سالن ایستاده بودند، گفتم چه خبر شده گفتند آقا امام زمان (عج) در طبقه دوم حضور دارند كسانی كه حضرت امام اجازه می دهند می توانند خدمت امام زمان برسند. من در بین جمعیت شهید سلمان ایزدیار را شناختم و دیدم كه در حین رفتن بالا از پله ها به طبقه دوم بود.

 

یكی از اقوامتاریخ آخرین ویرایش:سه شنبه 20 دی 1390 11:08 ق.ظ